XƏBƏR LENTİ

Şənbə, 19 Oktyabr 2019 10:25

Azərbaycan Respublikasında seçki keçiriləcək bələdiyyələrin siyahısı

1 saylı Şərur - Sədərək seçki dairəsi
Şərur rayonu üzrə
1 Axaməd bələdiyyəsi
2 Qorçulu bələdiyyəsi
3 Kürkənd bələdiyyəsi
4 Kürçülü bələdiyyəsi
5 Yengicə bələdiyyəsi
6 Alışar bələdiyyəsi
7 Xələc bələdiyyəsi
8 Düdəngə bələdiyyəsi
9 Zeyvə bələdiyyəsi
10 Cəlilkənd bələdiyyəsi
11 Mahmudkənd bələdiyyəsi
12 Oğlanqala bələdiyyəsi
13 Dəmirçi bələdiyyəsi
14 Kərimbəyli bələdiyyəsi
15 Maxta bələdiyyəsi
16 Şəhriyar bələdiyyəsi
17 Muğanlı bələdiyyəsi
Sədərək rayonu üzrə
18 Qaraağac bələdiyyəsi
19 Heydərabad bələdiyyəsi
20 Sədərək bələdiyyəsi

2 saylı Şərur seçki dairəsi
1 Şərur bələdiyyəsi
2 Gümüşlü bələdiyyəsi
3 Havuş bələdiyyəsi
4 Yeni Havuş bələdiyyəsi
5 Həmzəli bələdiyyəsi
6 Məmmədsabir bələdiyyəsi
7 Muğancıq Mehrab bələdiyyəsi
8 Sərxanlı bələdiyyəsi
9 Yuxarı Yaycı bələdiyyəsi
10 Ərəbyengicə bələdiyyəsi
11 Tumaslı bələdiyyəsi
12 Aşağı Daşarx bələdiyyəsi
13 Arbatan bələdiyyəsi
14 Dərvişlər bələdiyyəsi
15 Çəmənli bələdiyyəsi
16 Qarahəsənli bələdiyyəsi
17 Aşağı Aralıq bələdiyyəsi
18 Tənənəm bələdiyyəsi
19 Axura bələdiyyəsi
20 Qarxun bələdiyyəsi
21 Aşağı Yaycı bələdiyyəsi
22 İbadulla bələdiyyəsi
23 Qışlaqabbas bələdiyyəsi
24 Siyaqut bələdiyyəsi
25 Kosacan bələdiyyəsi
26 Yuxarı Daşarx bələdiyyəsi
27 Dərəkənd bələdiyyəsi
28 Püsyan bələdiyyəsi
29 Xanlıqlar bələdiyyəsi
30 Ələkli bələdiyyəsi
31 Vərməziyar bələdiyyəsi
32 Çərçiboğan bələdiyyəsi
33 Yuxarı Aralıq bələdiyyəsi
34 Çomaxtur bələdiyyəsi
35 Danyeri bələdiyyəsi
36 Dizə bələdiyyəsi

3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi
Babək rayonu üzrə
1 Babək bələdiyyəsi
2 Məmmədrza Dizə bələdiyyəsi
3 Yuxarı Buzqov bələdiyyəsi
4 Gərməçataq bələdiyyəsi
5 Şəkərabad bələdiyyəsi
6 Məzrə bələdiyyəsi
7 Yuxarı Uzunoba bələdiyyəsi
8 Aşağı Buzqov bələdiyyəsi
9 Şıxmahmud bələdiyyəsi
10 Didivar bələdiyyəsi
11 Nəzərabad bələdiyyəsi
12 Kərimbəyli bələdiyyəsi
13 Kültəpə bələdiyyəsi
14 Payız bələdiyyəsi
Kəngərli rayonu üzrə
15 Yeni Kərki bələdiyyəsi
16 Xok bələdiyyəsi
17 Qarabağlar bələdiyyəsi
18 Yurdçu bələdiyyəsi
19 Qıvraq bələdiyyəsi
20 Qabıllı bələdiyyəsi
21 Şahtaxtı bələdiyyəsi
22 Çalxanqala bələdiyyəsi
23 Xıncab bələdiyyəsi
24 Böyükdüz bələdiyyəsi
Naxçıvan üzrə
25 Qaraçuq bələdiyyəsi
26 Qaraxanbəyli bələdiyyəsi
27 Tumbul bələdiyyəsi

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi
1 Naxçıvan bələdiyyəsi
2 Əliabad bələdiyyəsi

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi
Şahbuz rayonu üzrə
1 Daylaqlı bələdiyyəsi
2 Türkeş bələdiyyəsi
3 Gömür bələdiyyəsi
4 Ağbulaq bələdiyyəsi
5 Şada bələdiyyəsi
6 Sələsüz bələdiyyəsi
7 Ayrınc bələdiyyəsi
8 Mahmudoba bələdiyyəsi
9 Badamlı qəsəbə bələdiyyəsi
10 Nursu bələdiyyəsi
11 Güney Qışlaq bələdiyyəsi
12 Qızıl Qışlaq bələdiyyəsi
13 Yuxarı Qışlaq bələdiyyəsi
14 Aşağı Qışlaq bələdiyyəsi
15 Şahbuz bələdiyyəsi
16 Şahbuzkənd bələdiyyəsi
17 Kolanı bələdiyyəsi
18 Badamlı bələdiyyəsi
19 Külüs bələdiyyəsi
20 Keçili bələdiyyəsi
21 Biçənək bələdiyyəsi
22 Kükü bələdiyyəsi
Babək rayonu üzrə
23 Naxışnərgiz bələdiyyəsi
24 Sirab bələdiyyəsi
25 Vayxır bələdiyyəsi
26 Qahab bələdiyyəsi
27 Cəhri bələdiyyəsi

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
Culfa rayonu üzrə
1 Culfa bələdiyyəsi
2 Gülüstan bələdiyyəsi
3 Teyvaz bələdiyyəsi
4 Ləkətağ bələdiyyəsi
5 Əlincə bələdiyyəsi
6 Qazançı bələdiyyəsi
7 Milax bələdiyyəsi
8 Ərəfsə bələdiyyəsi
9 Ərəzin bələdiyyəsi
10 Əbrəqunus bələdiyyəsi
11 Kırna bələdiyyəsi
12 Bənəniyar bələdiyyəsi
13 Saltaq bələdiyyəsi
14 Xanəgah bələdiyyəsi
15 Göydərə bələdiyyəsi
Babək rayonu üzrə
16 Nəhəcir bələdiyyəsi
17 Göynük bələdiyyəsi
18 Araz bələdiyyəsi
19 Hacıvar bələdiyyəsi
20 Çeşməbasar bələdiyyəsi
21 Yarımca bələdiyyəsi
22 Zeynəddin bələdiyyəsi
23 Güznüt bələdiyyəsi
24 Nehrəm bələdiyyəsi

7 saylı Ordubad - Culfa seçki dairəsi
Ordubad rayonu üzrə
1 Ordubad bələdiyyəsi
2 Şəhriyar bələdiyyəsi
3 Vələver bələdiyyəsi
4 Kələki bələdiyyəsi
5 Aza bələdiyyəsi
6 Qoşadizə bələdiyyəsi
7 Parağaçay bələdiyyəsi
8 Gilançay bələdiyyəsi
9 Parağa bələdiyyəsi
10 Bist bələdiyyəsi
11 Nəsirvaz bələdiyyəsi
12 Xurs bələdiyyəsi
13 Yuxarı Əndəmic bələdiyyəsi
14 Aşağı Əndəmic bələdiyyəsi
15 Aşağı Əylis bələdiyyəsi
16 Xanağa bələdiyyəsi
17 Unus bələdiyyəsi
18 Düylün bələdiyyəsi
19 Çənnəb bələdiyyəsi
20 Gənzə bələdiyyəsi
21 Nüsnüs bələdiyyəsi
22 Yuxarı Əylis bələdiyyəsi
23 Dəstə bələdiyyəsi
24 Vənənd bələdiyyəsi
25 Dırnıs bələdiyyəsi
26 Üstüpü bələdiyyəsi
27 Azadkənd bələdiyyəsi
28 Sabirkənd bələdiyyəsi
29 Biləv bələdiyyəsi
30 Tivi bələdiyyəsi
Culfa rayonu üzrə
31 Şurud bələdiyyəsi
32 Dizə bələdiyyəsi
33 Camaldın bələdiyyəsi
34 Yaycı bələdiyyəsi

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi
1 Binəqədi bələdiyyəsi (bir hissəsi)

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi
1 M.Ə.Rəsulzadə bələdiyyəsi
Binəqədi bələdiyyəsi (bir hissəsi)

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
1 Binəqədi qəsəbə bələdiyyəsi
2 Biləcəri bələdiyyəsi
Binəqədi bələdiyyəsi (bir hissəsi)

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi
1 Çeyildağ bələdiyyəsi
2 Qızıldaş bələdiyyəsi
3 Sanqaçal bələdiyyəsi
4 Ələt bələdiyyəsi
5 Qobustan bələdiyyəsi
6 Sahil bələdiyyəsi
7 Ümid bələdiyyəsi
8 Müşviqabad bələdiyyəsi

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
Qaradağ rayonu üzrə
1 Lökbatan bələdiyyəsi
2 Puta bələdiyyəsi
3 Korgöz bələdiyyəsi
Binəqədi rayonu üzrə
4 Xocəsən bələdiyyəsi
Yasamal rayonu üzrə
Yasamal bələdiyyəsi (bir hissəsi)

13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi
Xəzər rayonu üzrə
1 Mərdəkan bələdiyyəsi
2 Buzovna bələdiyyəsi
3 Qala bələdiyyəsi
4 Şağan bələdiyyəsi
Pirallahı rayonu üzrə
5 Pirallahı bələdiyyəsi
6 Gürgən bələdiyyəsi
7 Çilov - Neft Daşları bələdiyyəsi

14 saylı Xəzər seçki dairəsi
1 Türkan bələdiyyəsi
2 Zirə bələdiyyəsi
3 Şüvəlan bələdiyyəsi
4 Binə bələdiyyəsi

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi
Yasamal bələdiyyəsi (bir hissəsi)

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi
Yasamal bələdiyyəsi (bir hissəsi)

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi
1 Yasamal bələdiyyəsi (bir hissəsi)

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi
Nərimanov rayonu üzrə
Nərimanov bələdiyyəsi (bir hissəsi)
Nizami rayonu üzrə
Nizami bələdiyyəsi (bir hissəsi)

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi
1 Nərimanov bələdiyyəsi (bir hissəsi)

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi
Nərimanov bələdiyyəsi (bir hissəsi)

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
1 Nəsimi bələdiyyəsi (bir hissəsi)

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi
Nəsimi bələdiyyəsi (bir hissəsi)

23 saylı Nəsimi - Səbail seçki dairəsi
Nəsimi rayonu üzrə
Nəsimi bələdiyyəsi (bir hissəsi)
Səbail rayonu üzrə
Səbail bələdiyyəsi (bir hissəsi)

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi
Nizami bələdiyyəsi (bir hissəsi)
1 Keşlə bələdiyyəsi

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi
1 Nizami bələdiyyəsi (bir hissəsi)

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi
1 Bakıxanov bələdiyyəsi
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
1 Pirşağı bələdiyyəsi
2 Sabunçu bələdiyyəsi
3 Ramana bələdiyyəsi
4 Balaxanı bələdiyyəsi
5 Kürdəxanı bələdiyyəsi
Zabrat bələdiyyəsi (bir hissəsi)

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
1 Bilgəh bələdiyyəsi
2 Nardaran bələdiyyəsi
3 Maştağa bələdiyyəsi
4 Zabrat bələdiyyəsi (bir hissəsi)

29 saylı Səbail seçki dairəsi
1 Səbail bələdiyyəsi (bir hissəsi)
2 Badamdar bələdiyyəsi
3 Bibiheybət bələdiyyəsi

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi
1 Zığ bələdiyyəsi
2 Hövsan bələdiyyəsi
Qaraçuxur bələdiyyəsi (bir hissəsi)

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi
1 Qaraçuxur bələdiyyəsi (bir hissəsi)

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
1 Bülbülə bələdiyyəsi
2 Əmircan bələdiyyəsi
3 Yeni Suraxanı bələdiyyəsi

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi
1 Əhmədli bələdiyyəsi
Xətai bələdiyyəsi (bir hissəsi)

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi
1 Xətai bələdiyyəsi (bir hissəsi)

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi
Xətai bələdiyyəsi (bir hissəsi)

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi
Xətai bələdiyyəsi (bir hissəsi)

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi
Nizami bələdiyyəsi (bir hissəsi)

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
1 Nizami bələdiyyəsi (bir hissəsi)

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi
1 Hacıkənd bələdiyyəsi
2 Kəpəz bələdiyyəsi (bir hissəsi)

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Kəpəz bələdiyyəsi (bir hissəsi)

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
1 Corat bələdiyyəsi
2 Sumqayıt bələdiyyəsi (bir hissəsi)

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
Sumqayıt bələdiyyəsi (bir hissəsi)

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi
Sumqayıt bələdiyyəsi (bir hissəsi)

44 saylı Sumqayıt -Xızı seçki dairəsi
Sumqayıt üzrə
1 Hacı Zeynalabdin bələdiyyəsi
Sumqayıt bələdiyyəsi (bir hissəsi)
Xızı rayonu üzrə
2 Ağdərə bələdiyyəsi
3 Qarabulaq bələdiyyəsi
4 Baxışlı bələdiyyəsi
5 Xələnc-Fındığan bələdiyyəsi
6 Xızı bələdiyyəsi
7 Tıxlı bələdiyyəsi
8 Giləzi bələdiyyəsi
9 Yeni Yaşma bələdiyyəsi
10 Altıağac bələdiyyəsi
11 Sitalçay bələdiyyəsi
12 Şorabad bələdiyyəsi
13 Məşədi Həsən bələdiyyəsi

45 saylı Abşeron seçki dairəsi
1 Xırdalan bələdiyyəsi
2 Mehdiabad bələdiyyəsi
3 Masazır bələdiyyəsi
4 Fatmayı bələdiyyəsi
5 Görədil bələdiyyəsi
6 Məmmədli bələdiyyəsi
7 Digah bələdiyyəsi

46 saylı Şirvan seçki dairəsi
1 Şirvan bələdiyyəsi
2 Hacıqəhrəmanlı bələdiyyəsi

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
1 Mingəçevir bələdiyyəsi (bir hissəsi)

48 saylı Yevlax seçki dairəsi
1 Yevlax bələdiyyəsi
2 Aşağı Qarxun bələdiyyəsi
3 Qaraməmmədli bələdiyyəsi
4 Yuxarı Qarxun bələdiyyəsi
5 Səmədabad bələdiyyəsi
6 Malbinəsi bələdiyyəsi
7 Qaramanlı bələdiyyəsi
8 Kövər bələdiyyəsi
9 Qoyunbinəsi bələdiyyəsi

49 saylı Yevlax - Mingəçevir seçki dairəsi
Yevlax rayonu üzrə
1 Cırdaxan bələdiyyəsi
2 Ərəbbəsrə bələdiyyəsi
3 Hürüuşağı bələdiyyəsi
4 Aşağı Salamabad bələdiyyəsi
5 Balçılı bələdiyyəsi
6 Qaraoğlan bələdiyyəsi
7 Yaldili bələdiyyəsi
8 Hacıselli bələdiyyəsi
9 Varvara bələdiyyəsi
10 Nərimanabad bələdiyyəsi
11 Xanabad bələdiyyəsi
12 Ərəş bələdiyyəsi
13 Nemətabad bələdiyyəsi
14 Gülövşə bələdiyyəsi
15 Aşağı Bucaq bələdiyyəsi
16 Tanrıqulular bələdiyyəsi
17 Salahlı bələdiyyəsi
18 Havarlı bələdiyyəsi
19 Xaldan bələdiyyəsi
20 Aran bələdiyyəsi
Mingəçevir şəhəri üzrə
Mingəçevir bələdiyyəsi (bir hissəsi)

50 saylı Abşeron-Qobustan seçki dairəsi
Abşeron rayonu üzrə
1 Hökməli bələdiyyəsi
2 Güzdək bələdiyyəsi
3 Pirəkəşkül-Qobustan bələdiyyəsi
4 Aşağı Güzdək bələdiyyəsi
5 Qobu bələdiyyəsi
6 Ceyranbatan bələdiyyəsi
7 Saray bələdiyyəsi
8 Novxanı bələdiyyəsi
Qobustan rayonu üzrə
9 Qobustan bələdiyyəsi
10 Dərəkənd bələdiyyəsi
11 Bədəlli bələdiyyəsi
12 Yekəxana bələdiyyəsi
13 Qurbançı bələdiyyəsi
14 Təklə bələdiyyəsi
15 Ərəbşalbaş bələdiyyəsi
16 Təklə Mirzəbaba bələdiyyəsi
17 Cəyirli bələdiyyəsi
18 Şıxzahırlı bələdiyyəsi
19 Cəmcəmli bələdiyyəsi
20 Sündü bələdiyyəsi
21 Poladlı bələdiyyəsi
22 Xilmilli bələdiyyəsi
23 Nabur bələdiyyəsi
24 Ərəbqədim bələdiyyəsi

51 saylı Qusar seçki dairəsi
1 Qusar bələdiyyəsi
2 Xuluq bələdiyyəsi
3 Əcəxur bələdiyyəsi
4 Yuxarı Qələnxur bələdiyyəsi
5 Gilahoba bələdiyyəsi
6 Yuxarı Zeyxur bələdiyyəsi
7 Gündüzqala bələdiyyəsi
8 Sudur bələdiyyəsi
9 Avaran bələdiyyəsi
10 Aşağı Ləgər bələdiyyəsi
11 Düztahir bələdiyyəsi
12 Əniq bələdiyyəsi
13 İmamqulukənd bələdiyyəsi
14 Yasab bələdiyyəsi
15 Köhnə Xudat bələdiyyəsi
16 Gədəzeyxur bələdiyyəsi
17 Mucuq bələdiyyəsi
18 Piral bələdiyyəsi
19 Urva bələdiyyəsi
20 Həzrə bələdiyyəsi
21 Şirvanlı bələdiyyəsi
22 Quxuroba bələdiyyəsi
23 Samur bələdiyyəsi
24 Kuzun bələdiyyəsi
25 Hil bələdiyyəsi

52 saylı Quba seçki dairəsi
1 Quba bələdiyyəsi
2 Küpçal-Dağlı bələdiyyəsi
3 Şuduq bələdiyyəsi
4 Timiryazev bələdiyyəsi
5 Alekseyevka bələdiyyəsi
6 Talabıqışlaq bələdiyyəsi
7 Susay bələdiyyəsi
8 Tüləkəran bələdiyyəsi
9 Yerfi bələdiyyəsi
10 Söhüb bələdiyyəsi
11 Buduq bələdiyyəsi
12 Qırmızı Qəsəbə bələdiyyəsi
13 Qəçrəş bələdiyyəsi
14 İspik bələdiyyəsi
15 Rustov bələdiyyəsi
16 Əlik bələdiyyəsi
17 Xınalıq bələdiyyəsi
18 Vəlvələ bələdiyyəsi
19 Zərqava bələdiyyəsi

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi
Quba rayonu üzrə
1 Ağbil bələdiyyəsi
2 Alpan bələdiyyəsi
3 Amsar bələdiyyəsi
4 Aşağı Atuc bələdiyyəsi
5 Barlı bələdiyyəsi
6 Birinci Nügədi bələdiyyəsi
7 Digah-Xucbala bələdiyyəsi
8 Hacıhüseynli bələdiyyəsi
9 İkinci Nügədi bələdiyyəsi
10 Vladimirovka bələdiyyəsi
11 Zərdabi bələdiyyəsi
12 Xaltan bələdiyyəsi
13 Qonaqkənd bələdiyyəsi
14 Güləzi bələdiyyəsi
15 Çiçi-Səbətlər bələdiyyəsi
Qusar rayonu üzrə
16 Bala Qusar bələdiyyəsi
17 Kuzunqışlaq bələdiyyəsi
18 Qalacıq bələdiyyəsi
19 Xuray bələdiyyəsi

54 saylı Şabran - Siyəzən seçki dairəsi
Şabran rayonu üzrə
1 Şabran bələdiyyəsi
2 Çuxurazəmi bələdiyyəsi
3 Pirəmsən bələdiyyəsi
4 Taxtalar bələdiyyəsi
5 Pirəbədil bələdiyyəsi
6 Çölquşçu bələdiyyəsi
7 Dəvəçi bələdiyyəsi
8 Gəndov bələdiyyəsi
9 Aygünlü bələdiyyəsi
10 Rəhimli bələdiyyəsi
11 Uzunboyad bələdiyyəsi
12 Şahnəzərli bələdiyyəsi
13 Ağalıq bələdiyyəsi
14 Ağbaş bələdiyyəsi
15 Əmirxanlı bələdiyyəsi
Siyəzən rayonu üzrə
16 Siyəzən bələdiyyəsi
17 Yenikənd bələdiyyəsi
18 Zarat bələdiyyəsi
19 Məşrif bələdiyyəsi
20 Gilgilçay bələdiyyəsi
21 Həmyə bələdiyyəsi
22 Beşdam bələdiyyəsi
23 Sədan bələdiyyəsi
24 Eynibulaq bələdiyyəsi
25 Dağ Quşçu bələdiyyəsi
26 Yuxarı Ələz bələdiyyəsi

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
1 Xaçmaz bələdiyyəsi
2 Ağyazı Buduq bələdiyyəsi
3 Aşağı Zeyid bələdiyyəsi
4 Çarxı bələdiyyəsi
5 Hacıəlibəy bələdiyyəsi
6 Hülövlü bələdiyyəsi
7 Köhnə Xaçmaz bələdiyyəsi
8 Müşkür bələdiyyəsi
9 Qalağan bələdiyyəsi
10 Qaraçaycek bələdiyyəsi
11 Qaraçı bələdiyyəsi
12 Qaraqurdlu bələdiyyəsi
13 Qobuqıraq bələdiyyəsi
14 Xaspoladoba bələdiyyəsi
15 Yergüc bələdiyyəsi

 

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi
1 Xudat bələdiyyəsi
2 Çaykənarı bələdiyyəsi
3 Bostançı bələdiyyəsi
4 Əhmədoba bələdiyyəsi
5 Gödəkli bələdiyyəsi
6 Həsənqala bələdiyyəsi
7 İlxıçı Həsən Əfəndi bələdiyyəsi
8 Köhnə Xudat bələdiyyəsi
9 Ləcət bələdiyyəsi
10 İstisu bələdiyyəsi
11 Mürşüdoba bələdiyyəsi
12 Nabran bələdiyyəsi
13 Nərəcan bələdiyyəsi
14 Niyazoba bələdiyyəsi
15 Palçıqoba bələdiyyəsi
16 Pirquluoba bələdiyyəsi
17 Qımılqışlaq bələdiyyəsi
18 Qusarçay bələdiyyəsi
19 Seyidlikəndyeri bələdiyyəsi
20 Susayqışlaq bələdiyyəsi
21 Uzunoba bələdiyyəsi
22 Yalama bələdiyyəsi
23 Yeni Həyat bələdiyyəsi

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi
1 Kürdəmir bələdiyyəsi
2 Atakişili bələdiyyəsi
3 Böyük Kəngərli bələdiyyəsi
4 Cəyli bələdiyyəsi
5 Çöhranlı bələdiyyəsi
6 Dəyirmanlı bələdiyyəsi
7 Muradxan bələdiyyəsi
8 Mürtülü bələdiyyəsi
9 Pirili bələdiyyəsi
10 Qarabucaq qəsəbə bələdiyyəsi
11 Qarasaqqal bələdiyyəsi
12 Şahsevən bələdiyyəsi
13 Şilyan bələdiyyəsi
14 Şıxımlı bələdiyyəsi
15 Sovla bələdiyyəsi
16 Topalhəsənli bələdiyyəsi
17 Xırdapay bələdiyyəsi
18 Yenikənd bələdiyyəsi

58 saylı Hacıqabul - Kürdəmir seçki dairəsi
Hacıqabul rayonu üzrə
1 Hacıqabul bələdiyyəsi
2 Abdulabad bələdiyyəsi
3 Atbulaq bələdiyyəsi
4 Meyniman bələdiyyəsi
5 Birinci Udullu bələdiyyəsi
6 Ələtli bələdiyyəsi
7 Muğan bələdiyyəsi
8 Navahı bələdiyyəsi
9 Navahı qəsəbə bələdiyyəsi
10 Padar bələdiyyəsi
11 Qarasu bələdiyyəsi
12 Qubalıbalaoğlan bələdiyyəsi
13 Rəncbər bələdiyyəsi
14 Talış bələdiyyəsi
15 İkinci Udullu bələdiyyəsi
Kürdəmir rayonu üzrə
16 Karrar bələdiyyəsi
17 Karrar qəsəbə bələdiyyəsi

59 saylı Salyan seçki dairəsi
1 Salyan bələdiyyəsi
2 Şorsulu bələdiyyəsi
3 Sarvan bələdiyyəsi
4 Qızılağac bələdiyyəsi
5 Marışlı bələdiyyəsi
6 Kür Qaraqaşlı bələdiyyəsi
7 Arbatan bələdiyyəsi

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi
Salyan rayonu üzrə
1 Aşağı Noxudlu bələdiyyəsi
2 Varlı bələdiyyəsi
3 Çuxanlı bələdiyyəsi
4 Həsənli bələdiyyəsi
5 Kərimbəyli bələdiyyəsi
6 Kürsəngi bələdiyyəsi
7 Parça Xələc bələdiyyəsi
8 Qarabağlı bələdiyyəsi
9 Qaraçala bələdiyyəsi
10 Xələc bələdiyyəsi
11 Xıdırlı bələdiyyəsi
12 Yenikənd bələdiyyəsi
13 Yolüstü bələdiyyəsi
Neftçala rayonu üzrə
14 Aşağı Surra bələdiyyəsi
15 Qaraqaşlı bələdiyyəsi

61 saylı Neftçala seçki dairəsi
1 Neftçala bələdiyyəsi
2 Aşağı Qaramanlı bələdiyyəsi
3 Boyat bələdiyyəsi
4 Həsənabad bələdiyyəsi
5 Qaçaqkənd bələdiyyəsi
6 Qədimkənd bələdiyyəsi
7 Qırmızıkənd bələdiyyəsi
8 Tatarməhlə bələdiyyəsi
9 Yenikənd bələdiyyəsi
10 Yeniqışlaq bələdiyyəsi
11 Yuxarı Qaramanlı bələdiyyəsi
12 Xəzər bələdiyyəsi
13 Xıllı bələdiyyəsi
14 Xol Qarabucaq bələdiyyəsi
15 Xol Qaraqaşlı bələdiyyəsi

62 saylı Saatlı seçki dairəsi
1 Saatlı bələdiyyəsi
2 Azadkənd bələdiyyəsi
3 Sarıcalar bələdiyyəsi
4 Dədə Qorqud bələdiyyəsi
5 Əbil bələdiyyəsi
6 Əhmədbəyli bələdiyyəsi
7 Əliabad bələdiyyəsi
8 Şirinbəyli bələdiyyəsi
9 Günəşli bələdiyyəsi
10 Çolpı bələdiyyəsi
11 Nabatkənd bələdiyyəsi
12 Orta Muğan bələdiyyəsi
13 Məmmədabad bələdiyyəsi
14 Soltanabad bələdiyyəsi
15 Mollavazlı bələdiyyəsi
16 Mircəlal bələdiyyəsi
17 Nəsimikənd bələdiyyəsi
18 Sımada bələdiyyəsi
19 Qara Nuru bələdiyyəsi
20 Qazanbatan bələdiyyəsi
21 Fətəlikənd bələdiyyəsi
22 Genişkənd bələdiyyəsi

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
1 Sabirabad bələdiyyəsi
2 Surra bələdiyyəsi
3 Kürkəndi bələdiyyəsi
4 Axısxa bələdiyyəsi
5 Qalağayın bələdiyyəsi
6 Qaralar bələdiyyəsi
7 Quruzma bələdiyyəsi

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
1 Azadkənd bələdiyyəsi
2 Çöl Beşdəli bələdiyyəsi
3 Əliləmbəyli bələdiyyəsi
4 Minbaşı bələdiyyəsi
5 Moranlı bələdiyyəsi
6 Muğan Gəncəli bələdiyyəsi
7 Nizami bələdiyyəsi
8 Qaragüney bələdiyyəsi
9 Şəhriyar bələdiyyəsi
10 Şıx Salahlı bələdiyyəsi
11 Güdəcühür bələdiyyəsi
12 Həşimxanlı bələdiyyəsi
13 Ulacalı bələdiyyəsi
14 Əhmədabad bələdiyyəsi
15 Qaratəpə bələdiyyəsi

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi
Saatlı rayonu üzrə
1 Bəylər bələdiyyəsi
2 Əlisoltanlı bələdiyyəsi
3 Seyidlər bələdiyyəsi
4 Qaracalar bələdiyyəsi
5 Gomuşçu bələdiyyəsi
6 Varxan bələdiyyəsi
7 Məzrəli bələdiyyəsi
8 Kamallı-Hacıqasımlı bələdiyyəsi
9 Nərimanov bələdiyyəsi
10 Dəlilər bələdiyyəsi
11 Novruzlu bələdiyyəsi
12 Qıraqlı bələdiyyəsi
13 Mustafabəyli bələdiyyəsi
14 Bəylik bələdiyyəsi
Sabirabad rayonu üzrə
15 Qasımbəyli bələdiyyəsi
16 Cavad bələdiyyəsi
17 Yolçubəyli bələdiyyəsi
Kürdəmir rayonu üzrə
18 Axtaçı bələdiyyəsi
19 Carlı bələdiyyəsi
20 Ərəb Qubalı bələdiyyəsi
21 Ərəbxana bələdiyyəsi
22 Mehdili bələdiyyəsi
23 Mollakənd bələdiyyəsi
24 Qocalı bələdiyyəsi
25 Sığırlı bələdiyyəsi
26 Sor Sor bələdiyyəsi
27 Köhünlü bələdiyyəsi

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi
1 Biləsuvar bələdiyyəsi
2 Ağalıkənd bələdiyyəsi
3 Ağayrı bələdiyyəsi
4 Amankənd bələdiyyəsi
5 Aşağı Cürəli-Muğan bələdiyyəsi
6 Bağbanlar bələdiyyəsi
7 Bəydili bələdiyyəsi
8 Çinarlı-Aranlı bələdiyyəsi
9 Dərvişli bələdiyyəsi
10 Əsgərabad bələdiyyəsi
11 Çaylı bələdiyyəsi
12 İsmətli bələdiyyəsi
13 Günəşli bələdiyyəsi
14 Nərimankənd bələdiyyəsi
15 Nəsimi bələdiyyəsi
16 Ovçubərə bələdiyyəsi
17 Səmədabad bələdiyyəsi
18 Təzəkənd bələdiyyəsi
19 Yuxarı Ağalı bələdiyyəsi
20 Yuxarı Cürəli bələdiyyəsi

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
1 Cəlilabad bələdiyyəsi
2 Astanlı bələdiyyəsi
3 Badamağac bələdiyyəsi
4 Cəlayir bələdiyyəsi
5 Cəngan bələdiyyəsi
6 Hamarqışlaq bələdiyyəsi
7 Kövüzbulaq bələdiyyəsi
8 Kürdlər bələdiyyəsi
9 Ləkin bələdiyyəsi
10 Sərhədabad bələdiyyəsi
11 Seyidbazar bələdiyyəsi
12 Şorbaçı bələdiyyəsi
13 Zopun bələdiyyəsi
14 Muğan bələdiyyəsi

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi
1 Alar bələdiyyəsi
2 Boyxanlı bələdiyyəsi
3 Əliqasımlı bələdiyyəsi
4 Gülməmmədli bələdiyyəsi
5 Günəşli bələdiyyəsi
6 Mikayıllı bələdiyyəsi
7 Qarakazımlı bələdiyyəsi
8 Qarazəncir bələdiyyəsi
9 Şabanlı bələdiyyəsi
10 Sabirabad bələdiyyəsi
11 Şiləvəngə bələdiyyəsi
12 Təklə bələdiyyəsi
13 Təzəkənd bələdiyyəsi
14 Üçtəpə bələdiyyəsi
15 Uzuntəpə bələdiyyəsi
16 Xanəgah bələdiyyəsi

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi
Cəlilabad rayonu üzrə
1 Ağdaş bələdiyyəsi
2 Göytəpə bələdiyyəsi
3 Kazımabad bələdiyyəsi
4 Komanlı bələdiyyəsi
5 Privolnoye bələdiyyəsi
Masallı rayonu üzrə
6 Təklə bələdiyyəsi
7 Köhnə Alvadı bələdiyyəsi
8 Təzə Alvadı bələdiyyəsi
Biləsuvar rayonu üzrə
9 Əliabad bələdiyyəsi
10 Xırmandalı bələdiyyəsi
11 Zəhmətabad bələdiyyəsi

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
1 Masallı bələdiyyəsi
2 Banbaşı bələdiyyəsi
3 Səmədxanlı bələdiyyəsi
4 Çaxırlı bələdiyyəsi
5 Musakücə bələdiyyəsi
6 Yeddioymaq bələdiyyəsi
7 Şərəfə bələdiyyəsi
8 Xırmandalı bələdiyyəsi
9 Həsənli bələdiyyəsi
10 Qarğalıq bələdiyyəsi
11 Şıxlar bələdiyyəsi

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
1 Bədəlan bələdiyyəsi
2 Boradigah bələdiyyəsi
3 Ərkivan bələdiyyəsi
4 Hişkədərə bələdiyyəsi
5 Viləş bələdiyyəsi
6 Kolatan bələdiyyəsi
7 Lürən bələdiyyəsi
8 Qızılavar bələdiyyəsi
9 Tüklə bələdiyyəsi
10 Göyəçöl bələdiyyəsi
11 Qızılağac bələdiyyəsi
12 Təzəkənd bələdiyyəsi

 

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi
Yardımlı rayonu üzrə
1 Yardımlı bələdiyyəsi
2 Allar bələdiyyəsi
3 Arvana bələdiyyəsi
4 Aşağı Astanlı bələdiyyəsi
5 Avaş bələdiyyəsi
6 Bərcan bələdiyyəsi
7 Bozayran bələdiyyəsi
8 Bürzünbül bələdiyyəsi
9 Çay Üzü bələdiyyəsi
10 Ərsilə bələdiyyəsi
11 Ərus bələdiyyəsi
12 Hamarkənd bələdiyyəsi
13 Honuba bələdiyyəsi
14 Horavar bələdiyyəsi
15 Köryədi bələdiyyəsi
16 Kürəkçi bələdiyyəsi
17 Ostayır bələdiyyəsi
18 Peştəsər bələdiyyəsi
19 Pirembel bələdiyyəsi
20 Porsova bələdiyyəsi
21 Şəfəqli bələdiyyəsi
22 Şiləvəngə bələdiyyəsi
23 Sırıq bələdiyyəsi
24 Şıxlar bələdiyyəsi
25 Telavar bələdiyyəsi
26 Urakəran bələdiyyəsi
27 Vərgədüz bələdiyyəsi
28 Vərov bələdiyyəsi
29 Yolocaq bələdiyyəsi
30 Zevin bələdiyyəsi
Masallı rayonu üzrə
31 Güllütəpə bələdiyyəsi
32 Miyanku bələdiyyəsi
33 Qəriblər bələdiyyəsi
34 Qodman bələdiyyəsi
35 Sığdaş bələdiyyəsi
36 Yeyənkənd bələdiyyəsi

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi
1 Lənkəran bələdiyyəsi
2 Göyşaban bələdiyyəsi
3 Şiləvar bələdiyyəsi
4 Sütəmurdov bələdiyyəsi

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi
1 Aşağı Nüvədi bələdiyyəsi
2 Gərmətük bələdiyyəsi
3 Girdəni bələdiyyəsi
4 Günəhir bələdiyyəsi
5 Haftoni bələdiyyəsi
6 Havzova bələdiyyəsi
7 İstisu bələdiyyəsi
8 Kərgəlan bələdiyyəsi
9 Osakücə bələdiyyəsi
10 Şağlakücə bələdiyyəsi
11 Viravul bələdiyyəsi
12 Viyən bələdiyyəsi
13 Rvo bələdiyyəsi

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi
Lənkəran rayonu üzrə
1 Balıqçılar bələdiyyəsi
2 Boladı bələdiyyəsi
3 Gəgiran bələdiyyəsi
4 Liman bələdiyyəsi
5 Nərimanabad bələdiyyəsi
6 Şağlaser bələdiyyəsi
7 Separadi bələdiyyəsi
8 Vilvan bələdiyyəsi
9 Zövlə bələdiyyəsi
Masallı rayonu üzrə
10 Türkoba bələdiyyəsi
11 Mahmudavar bələdiyyəsi
12 Sərçuvar bələdiyyəsi
13 Xıl bələdiyyəsi

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
Lənkəran rayonu üzrə
1 Biləsər bələdiyyəsi
2 Hirkan bələdiyyəsi
3 Mamusta bələdiyyəsi
4 Səpnəkəran bələdiyyəsi
5 Siyavar bələdiyyəsi
6 Şürük bələdiyyəsi
7 Xanbulan bələdiyyəsi

8 Xolmili-Şıxakəran bələdiyyəsi

Astara rayonu üzrə
9 Kakalos bələdiyyəsi
10 Pensər bələdiyyəsi
11 Şahağac bələdiyyəsi
12 Asxanakəran bələdiyyəsi
13 Siyaku bələdiyyəsi
14 Təngərüd bələdiyyəsi
15 Şiyəkəran bələdiyyəsi

77 saylı Astara seçki dairəsi
1 Astara bələdiyyəsi
2 Artupa bələdiyyəsi
3 Ərçivan bələdiyyəsi
4 Hamoşam bələdiyyəsi
5 Kijəbə bələdiyyəsi
6 Pəlikəş bələdiyyəsi
7 Rudəkənar bələdiyyəsi
8 Şuvi bələdiyyəsi

78 saylı Lerik seçki dairəsi
1 Lerik bələdiyyəsi
2 Osyodərə bələdiyyəsi
3 Blaband bələdiyyəsi
4 Bürsülüm bələdiyyəsi
5 Çayrud bələdiyyəsi
6 Cəngəmiran bələdiyyəsi
7 Conu bələdiyyəsi
8 Dəstər bələdiyyəsi
9 Əliabad bələdiyyəsi
10 Kələxan bələdiyyəsi
11 Kirəvud bələdiyyəsi
12 Livədirqə bələdiyyəsi
13 Mistan bələdiyyəsi
14 Molalan bələdiyyəsi
15 Monidigah bələdiyyəsi
16 Noda bələdiyyəsi
17 Nücü bələdiyyəsi
18 Nuravud bələdiyyəsi
19 Nüvədi bələdiyyəsi
20 Orand bələdiyyəsi
21 Piran bələdiyyəsi
22 Pirəsora bələdiyyəsi
23 Qosmalıan bələdiyyəsi
24 Şingədulan bələdiyyəsi
25 Siyov bələdiyyəsi
26 Tikəband bələdiyyəsi
27 Veri bələdiyyəsi
28 Vizəzəmin bələdiyyəsi
29 Züvüc bələdiyyəsi

79 saylı İmişli seçki dairəsi
1 İmişli bələdiyyəsi
2 Aranlı bələdiyyəsi
3 Hacırüstəmli bələdiyyəsi
4 Məzrəli bələdiyyəsi
5 Muradalılı bələdiyyəsi
6 Qaradonlu bələdiyyəsi
7 Qaraqaşlı bələdiyyəsi
8 Qulubəyli bələdiyyəsi
9 Xəlfəli bələdiyyəsi
10 Xoşçobanlı bələdiyyəsi
11 Yalavac bələdiyyəsi
12 Yuxarı Qaralar bələdiyyəsi

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi
İmişli rayonu üzrə
1 Ağamalılar bələdiyyəsi
2 Ağaməmmədli bələdiyyəsi
3 Bəcirəvan bələdiyyəsi
4 Bəhrəmtəpə bələdiyyəsi
5 Boşçalılar bələdiyyəsi
6 Cəfərli bələdiyyəsi
7 Əliqulular bələdiyyəsi
8 Göbəktala bələdiyyəsi
9 Məmmədli bələdiyyəsi
10 Muradxanlı bələdiyyəsi
11 Oruclu bələdiyyəsi
12 Qaragüvəndikli bələdiyyəsi
13 Qaralar bələdiyyəsi
14 Qaravəlili bələdiyyəsi
15 Qızılkənd bələdiyyəsi
16 Sarıxanlı bələdiyyəsi
17 Telişli bələdiyyəsi
Beyləqan rayonu üzrə
18 Bünyadlı bələdiyyəsi
19 Dünyamalılar bələdiyyəsi
20 Gödəklər bələdiyyəsi
21 İmamverdili bələdiyyəsi
22 Qaralılar bələdiyyəsi
23 Sarısu bələdiyyəsi
24 Şərq bələdiyyəsi
25 Aşağı Çəmənli bələdiyyəsi
26 Aşıqalılar bələdiyyəsi
27 Bahar bələdiyyəsi
28 Qaradağlı bələdiyyəsi
29 Əhmədli bələdiyyəsi
30 İkinci Şahsevən bələdiyyəsi
31 Qəhrəmanlı bələdiyyəsi
32 Türklər bələdiyyəsi

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi
1 Beyləqan bələdiyyəsi
2 Allahyarlı bələdiyyəsi
3 Baharabad bələdiyyəsi
4 Birinci Aşıqlı bələdiyyəsi
5 Birinci Şahsevən bələdiyyəsi
6 Bolsulu bələdiyyəsi
7 Əlinəzərli bələdiyyəsi
8 Əmirzeydli bələdiyyəsi
9 Eyvazalılar bələdiyyəsi
10 İkinci Aşıqlı bələdiyyəsi
11 Kəbirli bələdiyyəsi
12 Mayak bələdiyyəsi
13 Mil bələdiyyəsi
14 Milabad bələdiyyəsi
15 Orta Əlinəzərli bələdiyyəsi
16 Şəfəq bələdiyyəsi
17 Örənqala bələdiyyəsi
18 Tatalılar bələdiyyəsi
19 Təzəkənd bələdiyyəsi
20 Yeni Mil bələdiyyəsi
21 Yuxarı Aran bələdiyyəsi
22 Yuxarı Kəbirli bələdiyyəsi

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi
1 Ağcabədi bələdiyyəsi
2 Ağabəyli bələdiyyəsi
3 Aran bələdiyyəsi
4 Aşağı Avşar bələdiyyəsi
5 Avşar bələdiyyəsi
6 Cəfərbəyli bələdiyyəsi
7 Gələbədin bələdiyyəsi
8 Göyük bələdiyyəsi
9 Hacıbədəlli bələdiyyəsi
10 Kəbirli bələdiyyəsi
11 Mehrablı bələdiyyəsi
12 Muğanlı bələdiyyəsi
13 Nəcəfqulubəyli bələdiyyəsi
14 Pərioğlular bələdiyyəsi
15 Qaradolaq bələdiyyəsi
16 Qaravəlli bələdiyyəsi
17 Qiyaməddinli bələdiyyəsi
18 Şahsevən bələdiyyəsi
19 Şahsevən Təzəkənd bələdiyyəsi
20 Salmanbəyli bələdiyyəsi
21 Şənlik bələdiyyəsi
22 Təzəkənd bələdiyyəsi
23 Xocavənd bələdiyyəsi
24 Yeni Qaradolaq bələdiyyəsi

83 saylı Ağcabədi - Füzuli seçki dairəsi
Ağcabədi rayon üzrə
1 Arazbar bələdiyyəsi
2 Kəhrizli bələdiyyəsi
3 Boyat bələdiyyəsi
4 Hacılar bələdiyyəsi
5 Hindarx bələdiyyəsi
6 Hüsülü bələdiyyəsi
7 İmamqulubəyli bələdiyyəsi
8 Kürdlər bələdiyyəsi
9 Minaxorlu bələdiyyəsi
10 Poladlı bələdiyyəsi
11 Qaraxanlı bələdiyyəsi
12 Yuxarı Qiyaməddinli bələdiyyəsi
13 Rəncbərlər bələdiyyəsi
14 Sarıcalı bələdiyyəsi
15 Sarvanlar bələdiyyəsi
16 Şərəfxanlı bələdiyyəsi
17 Taynaq bələdiyyəsi

84 saylı Füzuli seçki dairəsi
1 Qazaxlar bələdiyyəsi
2 Mollaməhərrəmli bələdiyyəsi
3 Şükürbəyli bələdiyyəsi
4 Horadiz bələdiyyəsi
5 Əhmədalılar bələdiyyəsi
6 Arayatlı bələdiyyəsi
7 Babı bələdiyyəsi
8 Kərimbəyli bələdiyyəsi
9 Aşağı Yağlıvənd bələdiyyəsi
10 Birinci Mahmudlu bələdiyyəsi
11 Bala Bəhmənli bələdiyyəsi
12 Əhmədbəyli bələdiyyəsi
13 Araz Dilağarda bələdiyyəsi
14 Araz Zərgər bələdiyyəsi
15 Aşağı Kürdmahmudlu bələdiyyəsi
16 Yuxarı Kürdmahmudlu bələdiyyəsi
17 Alxanlı bələdiyyəsi
18 Böyük Bəhmənli bələdiyyəsi
19 3 №-li Qayıdış bələdiyyəsi
20 8 №-li Qayıdış bələdiyyəsi
21 Zobucuq bələdiyyəsi

 

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi
1 Şamaxı bələdiyyəsi
2 Avaxıl bələdiyyəsi
3 Bağırlı bələdiyyəsi
4 Birinci Çaylı bələdiyyəsi
5 Çarhan bələdiyyəsi
6 Dağ Bağırlı bələdiyyəsi
7 Dədəgünəş bələdiyyəsi
8 Dəmirçi bələdiyyəsi
9 Ərçiman bələdiyyəsi
10 Göylər bələdiyyəsi
11 Hacılı bələdiyyəsi
12 Hacıqədirli bələdiyyəsi
13 İkinci Cabanı bələdiyyəsi
14 Mədrəsə bələdiyyəsi
15 Məlhəm bələdiyyəsi
16 Məlikçobanlı bələdiyyəsi
17 Meysəri bələdiyyəsi
18 Mirikənd bələdiyyəsi
19 Muğanlı bələdiyyəsi
20 Nağaraxana bələdiyyəsi
21 Ovçulu bələdiyyəsi
22 Qaleybuğurd bələdiyyəsi
23 Qızmeydan bələdiyyəsi
24 Qonaqkənd bələdiyyəsi
25 Qurdtəpə bələdiyyəsi
26 Quşçu bələdiyyəsi
27 Sabir bələdiyyəsi
28 Saqiyan bələdiyyəsi
29 Şəhriyar bələdiyyəsi

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi
1 İsmayıllı bələdiyyəsi
2 Yuxarı Cülyan-Müdri bələdiyyəsi
3 Burovdal bələdiyyəsi
4 Tağlabiyan bələdiyyəsi
5 Keyvəndi bələdiyyəsi
6 Zərnava bələdiyyəsi
7 Qoşakənd bələdiyyəsi
8 Lahıc bələdiyyəsi
9 Əhən bələdiyyəsi
10 Sulut bələdiyyəsi
11 Soltankənd bələdiyyəsi
12 Ruşan bələdiyyəsi
13 Qalagah bələdiyyəsi
14 İvanovka bələdiyyəsi
15 Quşencə bələdiyyəsi
16 Talıstan bələdiyyəsi
17 Diyallı bələdiyyəsi
18 Təzəkənd bələdiyyəsi
19 Zeyvə bələdiyyəsi
20 Tircan bələdiyyəsi
21 Basqal bələdiyyəsi
22 Sumağallı bələdiyyəsi
23 Qalacıq bələdiyyəsi
24 Topçu bələdiyyəsi
25 Qurbanəfəndi bələdiyyəsi
26 Cülyan bələdiyyəsi
27 Qalınçaq bələdiyyəsi
28 Hacıhətəmli bələdiyyəsi
29 Mollaisaqlı bələdiyyəsi

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
Ağsu rayonu üzrə
1 Ağsu bələdiyyəsi
2 Aratlı Curuğlu bələdiyyəsi
3 Bico bələdiyyəsi
4 Bozavand bələdiyyəsi
5 Çaparlı bələdiyyəsi
6 Cəlayir bələdiyyəsi
7 Çiyni bələdiyyəsi
8 Daşdəmirbəyli bələdiyyəsi
9 Dilman bələdiyyəsi
10 Ərəbmehdibəy bələdiyyəsi
11 Ərəbsarvan bələdiyyəsi
12 Ərəbuşağı bələdiyyəsi
13 Gəgəli bələdiyyəsi
14 Göydəlləkli bələdiyyəsi
15 Xanbulaq bələdiyyəsi
16 İlxıçı bələdiyyəsi
17 Kalva bələdiyyəsi
18 Kəndoba bələdiyyəsi
19 Ləngəbiz bələdiyyəsi
20 Muradlı bələdiyyəsi
21 Nəmirli bələdiyyəsi
22 Növcü bələdiyyəsi
23 Nuran bələdiyyəsi
24 Nüydü bələdiyyəsi
25 Padar bələdiyyəsi
26 Padarqışlaq bələdiyyəsi
27 Pirhəsənli bələdiyyəsi
28 Qaraqoyunlu bələdiyyəsi
29 Qəşəd bələdiyyəsi
30 Rəhimli bələdiyyəsi
31 Xəlilli bələdiyyəsi
İsmayıllı rayonu üzrə
32 Qubaxəlilli bələdiyyəsi
33 Kürdmaşı bələdiyyəsi
34 Kəlbənd bələdiyyəsi
35 Aşıqbayramlı bələdiyyəsi
36 Gəraybəyli bələdiyyəsi

88 saylı Göyçay seçki dairəsi
1 Alpout bələdiyyəsi
2 Alxasava bələdiyyəsi
3 Aşağı Qaraməryəm bələdiyyəsi
4 Bəydövül bələdiyyəsi
5 Bığır bələdiyyəsi
6 Çaxırlı bələdiyyəsi
7 Çərəkə bələdiyyəsi
8 Cəyirli bələdiyyəsi
9 İnçə bələdiyyəsi
10 Kürdşaban bələdiyyəsi
11 Ləkçılpaq bələdiyyəsi
12 Mallı Şıxlı bələdiyyəsi
13 Məlikkənd bələdiyyəsi
14 Mırtı bələdiyyəsi
15 Müskürlü bələdiyyəsi
16 Potu bələdiyyəsi
17 Qarabaqqal bələdiyyəsi
18 Qaraman bələdiyyəsi
19 Qaraməryəm bələdiyyəsi
20 Qızılağac bələdiyyəsi
21 Şəkər bələdiyyəsi
22 Yalman bələdiyyəsi
23 Yeniarx bələdiyyəsi

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
Göyçay rayonu üzrə
1 Göyçay bələdiyyəsi
2 Şəhadət bələdiyyəsi
3 Ərəbcəbirli bələdiyyəsi
Ağdaş rayonu üzrə
4 Güvəkənd bələdiyyəsi
5 Kotanarx bələdiyyəsi
6 Kükəl bələdiyyəsi
7 Ləki bələdiyyəsi
8 Qulbəndə bələdiyyəsi
9 Şəmsabad bələdiyyəsi
10 Xosrov bələdiyyəsi
11 Yuxarı Qəsil bələdiyyəsi

 

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi
1 Ağdaş bələdiyyəsi
2 Abad bələdiyyəsi
3 Aşağı Ləki bələdiyyəsi
4 Aşağı Nemətabad bələdiyyəsi
5 Aşağı Zeynəddin bələdiyyəsi
6 Dəhnəxəlil bələdiyyəsi
7 Eymur bələdiyyəsi
8 Kotavan bələdiyyəsi
9 Gürcüva bələdiyyəsi
10 Mürsəl bələdiyyəsi
11 Orta Ləki bələdiyyəsi
12 Pirəzə bələdiyyəsi
13 Pirkəkə bələdiyyəsi
14 Qaradağlı bələdiyyəsi
15 Qobuüstü bələdiyyəsi
16 Qolqəti bələdiyyəsi
17 Qoşaqovaq bələdiyyəsi
18 Yenicə bələdiyyəsi

91 saylı Ucar seçki dairəsi
1 Ucar bələdiyyəsi
2 Alpout bələdiyyəsi
3 Boyat bələdiyyəsi
4 Yuxarı Çiyni bələdiyyəsi
5 Müsüslü bələdiyyəsi
6 Qarabörk bələdiyyəsi
7 Qaracallı bələdiyyəsi
8 Qaradağlı bələdiyyəsi
9 Qazıqumlaq bələdiyyəsi
10 Qazyan bələdiyyəsi
11 Quləbənd bələdiyyəsi
12 Ramal bələdiyyəsi
13 Rəstəcə bələdiyyəsi
14 Yuxarı Şilyan bələdiyyəsi

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi
Zərdab rayonu üzrə
1 Zərdab bələdiyyəsi
2 Bəyimli bələdiyyəsi
3 Bıçaqçı bələdiyyəsi
4 Birinci Alıcanlı bələdiyyəsi
5 Çallı bələdiyyəsi
6 Dəkkəoba bələdiyyəsi
7 Dəli Quşçu bələdiyyəsi
8 Əlibəyli bələdiyyəsi
9 Əlvənd bələdiyyəsi
10 Gəlmə bələdiyyəsi
11 Gödəkqobu bələdiyyəsi
12 İsaqbağı bələdiyyəsi
13 Kəndəbil bələdiyyəsi
14 Körpükənd bələdiyyəsi
15 Məlikli bələdiyyəsi
16 Məlikumudlu bələdiyyəsi
17 Məmmədqasımlı bələdiyyəsi
18 Otmanoba bələdiyyəsi
19 Pərvanlı bələdiyyəsi
20 Qaravəlli bələdiyyəsi
21 Qoruqbağı bələdiyyəsi
22 Şahhüseynli bələdiyyəsi
23 Sarıqaya bələdiyyəsi
24 Şəftəhal bələdiyyəsi
25 Xanməmmədli bələdiyyəsi
26 Yarməmmədbağı bələdiyyəsi
27 Yuxarı Seyidlər bələdiyyəsi
Ucar rayonu üzrə
28 Bərgüşad bələdiyyəsi
29 Lək bələdiyyəsi
30 Xələc bələdiyyəsi

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
1 Bərdə bələdiyyəsi
2 Seyid Yusifli bələdiyyəsi
3 Cəyirli bələdiyyəsi
4 Divanlı bələdiyyəsi
5 Gərənə bələdiyyəsi
6 Güloğlular bələdiyyəsi
7 İkinci Hacallı bələdiyyəsi
8 Hacıbəyli bələdiyyəsi
9 Həsənqaya bələdiyyəsi
10 Kərimbəyli bələdiyyəsi
11 Mirzalıbəyli bələdiyyəsi
12 Mirzəcəfərli bələdiyyəsi
13 Mirzəxan Qaraqoyunlu bələdiyyəsi
14 Mollagüllər bələdiyyəsi
15 İkinci Nazırlı bələdiyyəsi
16 Qaradağlı bələdiyyəsi
17 Qaraqoyunlu bələdiyyəsi
18 Qəhrəmanlı bələdiyyəsi
19 Samuxlu bələdiyyəsi
20 Şatırlı bələdiyyəsi
21 Şorəlli bələdiyyəsi
22 Tağılar bələdiyyəsi
23 Türkmən bələdiyyəsi
24 Yeni Daşkənd bələdiyyəsi
25 Yeni Əyricə bələdiyyəsi
26 Zümürxan bələdiyyəsi

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi
1 Alaçadırlı bələdiyyəsi
2 Alpout bələdiyyəsi
3 Bala Qacar bələdiyyəsi
4 Bəcirəvan bələdiyyəsi
5 Birinci Qaradəmirçi bələdiyyəsi
6 Böyük Göyüşlü bələdiyyəsi
7 Böyük Qacar bələdiyyəsi
8 Çələbilər bələdiyyəsi
9 Dəymədağıldı bələdiyyəsi
10 Əliyanlı bələdiyyəsi
11 Əmirli bələdiyyəsi
12 Gülgəzli bələdiyyəsi
13 Hacallı bələdiyyəsi
14 Hacıəhmədli bələdiyyəsi
15 Hacılar bələdiyyəsi
16 Hüseynalılar bələdiyyəsi
17 Kələntərli bələdiyyəsi
18 Kətəlparaq bələdiyyəsi
19 Kolayır bələdiyyəsi
20 Körpüsındıran bələdiyyəsi
21 Lək bələdiyyəsi
22 Lənbəran bələdiyyəsi
23 Mehdili bələdiyyəsi
24 Məmmədli bələdiyyəsi
25 Məşədiibişli bələdiyyəsi
26 Mollalı bələdiyyəsi
27 Mustafaağalı bələdiyyəsi
28 Nazırlı bələdiyyəsi
29 Otuzikilər bələdiyyəsi
30 Piyadalar bələdiyyəsi
31 Qaradəmirçi bələdiyyəsi
32 Qazaxlar bələdiyyəsi
33 Qaratəpə bələdiyyəsi
34 Qarayusifli bələdiyyəsi
35 Şahvəlilər bələdiyyəsi
36 Şirvanlı bələdiyyəsi
37 Soğanverdilər bələdiyyəsi
38 Uğurbəyli bələdiyyəsi
39 Xanərəb bələdiyyəsi
40 Xəsili bələdiyyəsi

95 saylı Tərtər seçki dairəsi
1 Tərtər bələdiyyəsi
2 Buruc bələdiyyəsi
3 Cəmilli bələdiyyəsi
4 Dəmirçilər bələdiyyəsi
5 Ələsgərli bələdiyyəsi
6 Evoğlu bələdiyyəsi
7 Əskipara bələdiyyəsi
8 Hacıqərvənd bələdiyyəsi
9 Hüsənli bələdiyyəsi
10 İsmayılbəyli bələdiyyəsi
11 Köçərli bələdiyyəsi
12 Mamırlı bələdiyyəsi
13 Yuxarı Qapanlı bələdiyyəsi
14 Qaraağacı bələdiyyəsi
15 Qaradağlı bələdiyyəsi
16 Qaynaq bələdiyyəsi
17 Yuxarı Sarıcalı-Düyərli bələdiyyəsi
18 Səhləbad bələdiyyəsi
19 Seydimli bələdiyyəsi
20 Soyulan bələdiyyəsi
21 Xoruzlu bələdiyyəsi
22 Azad Qaraqoyunlu bələdiyyəsi

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi
Goranboy rayonu üzrə
1 Goranboy bələdiyyəsi
2 Düzqışlaq bələdiyyəsi
3 Alpout bələdiyyəsi
4 Bağçakürd bələdiyyəsi
5 Borsunlu bələdiyyəsi
6 Dəliməmmədli bələdiyyəsi
7 Dəyirmanlar bələdiyyəsi
8 Kəhrizli bələdiyyəsi
9 Fəxralı bələdiyyəsi
10 Goranlı bələdiyyəsi
11 Hazırəhmədli bələdiyyəsi
12 Kələk bələdiyyəsi
13 Kürəkçay bələdiyyəsi
14 Muzdurlar bələdiyyəsi
15 Nadirkənd bələdiyyəsi
16 Nizami bələdiyyəsi
17 Qaradağlı bələdiyyəsi
18 Qaramusalı bələdiyyəsi
19 Qarqucaq bələdiyyəsi
20 Qazanbulaq bələdiyyəsi
21 Qırıqlı bələdiyyəsi
22 Quşçular bələdiyyəsi
23 Rəhimli bələdiyyəsi
24 Şadılı bələdiyyəsi
25 Sarov bələdiyyəsi
26 Səmədabad bələdiyyəsi
27 Veyisli bələdiyyəsi
28 Xınalı bələdiyyəsi
29 Xoylu bələdiyyəsi
30 Yolpaq bələdiyyəsi
31 Yolqulular bələdiyyəsi
Naftalan rayonu üzrə
32 Naftalan bələdiyyəsi
33 Qaşaltı Qaraqoyunlu bələdiyyəsi

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
Goranboy rayonu üzrə
1 Aşağı Ağcakənd bələdiyyəsi
2 Buzluq bələdiyyəsi
3 Boluslu bələdiyyəsi
4 Gürzallar bələdiyyəsi
5 Nərimanlı bələdiyyəsi
6 Qaraçinar bələdiyyəsi
7 Qızılhacılı bələdiyyəsi
8 Rus Borisi bələdiyyəsi
9 Şəfəq bələdiyyəsi
10 Səfikürd bələdiyyəsi
11 Tap Qaraqoyunlu bələdiyyəsi
12 Tatarlı bələdiyyəsi
13 Todan bələdiyyəsi
14 Xan Qərvənd bələdiyyəsi
15 Yeni yol bələdiyyəsi
16 Zeyvə bələdiyyəsi
Tərtər rayonu üzrə
17 Bəyimsarov bələdiyyəsi
18 Sarov bələdiyyəsi
19 Borsunlu bələdiyyəsi

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
1 Şəmkir bələdiyyəsi
2 Atabəy bələdiyyəsi
3 Dağ Cəyir bələdiyyəsi
4 Çinarlı bələdiyyəsi
5 Əliyaqublu bələdiyyəsi
6 Hacıalılar bələdiyyəsi
7 Qədimqala bələdiyyəsi
8 Yeni Göyçə bələdiyyəsi
9 Yeni Həyat bələdiyyəsi

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi
1 Bayramlı bələdiyyəsi
2 Çaparlı bələdiyyəsi
3 Çənlibel bələdiyyəsi
4 Dəllər Cəyir bələdiyyəsi
5 Dəllər Cırdaxan bələdiyyəsi
6 Dəllər Daşbulaq bələdiyyəsi
7 Dəllər bələdiyyəsi
8 Düyərli bələdiyyəsi
9 Ələsgərli bələdiyyəsi
10 İrmaşlı bələdiyyəsi
11 Qasımalılar bələdiyyəsi
12 Sabirkənd bələdiyyəsi
13 Sarıtəpə bələdiyyəsi
14 Şiştəpə bələdiyyəsi
15 Tatarlı bələdiyyəsi
16 Zəyəm Cırdaxan bələdiyyəsi
17 Zəyəm bələdiyyəsi

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
Şəmkir rayonu üzrə
1 Abbaslı bələdiyyəsi
2 Aşağı Seyfəli bələdiyyəsi
3 İsgəndərli bələdiyyəsi
4 Keçili bələdiyyəsi
5 Könüllü bələdiyyəsi
6 Kür bələdiyyəsi
7 Mahmudlu bələdiyyəsi
8 Mehrili bələdiyyəsi
9 Nərimanlı bələdiyyəsi
10 Qapanlı bələdiyyəsi
11 Təzəkənd bələdiyyəsi
12 Yeniabad bələdiyyəsi
13 Yuxarı Seyfəli bələdiyyəsi
Daşkəsən rayonu üzrə
14 Daşkəsən bələdiyyəsi
15 Bayan bələdiyyəsi
16 Çovdar bələdiyyəsi
17 Daşkəsən qəsəbə bələdiyyəsi
18 Kəmərqaya bələdiyyəsi
19 Quşçu bələdiyyəsi

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi
Göygöl rayonu üzrə
1 Göygöl bələdiyyəsi
2 Aşıqlı bələdiyyəsi
3 Balçılı bələdiyyəsi
4 Çaykənd bələdiyyəsi
5 Çaylı bələdiyyəsi
6 Dozular bələdiyyəsi
7 Əlimədədli bələdiyyəsi
8 Göyçəkənd bələdiyyəsi
9 Mollacəlilli bələdiyyəsi
10 Hacıməlik bələdiyyəsi
11 Nadil bələdiyyəsi
12 Pənahlılar bələdiyyəsi
13 Qırıqlı bələdiyyəsi
14 Qızılca bələdiyyəsi
15 Quşçu bələdiyyəsi
16 Quşqara bələdiyyəsi
17 Sarısu bələdiyyəsi
18 Şəhriyar bələdiyyəsi
19 Toğanalı bələdiyyəsi
20 Topalhəsənli bələdiyyəsi
21 Üçtəpə bələdiyyəsi
22 Xaqani bələdiyyəsi
23 Yeni Zod bələdiyyəsi
24 Zurnabad bələdiyyəsi
Daşkəsən rayonu üzrə
25 Çanaqçı bələdiyyəsi
26 Çıraqlı bələdiyyəsi
27 Dəstəfur bələdiyyəsi
28 Əhmədli bələdiyyəsi
29 Əmirvar bələdiyyəsi
30 Gurbulaq bələdiyyəsi
31 Muşavaq bələdiyyəsi
32 Qabaqtəpə bələdiyyəsi
33 Qaraqullar bələdiyyəsi
34 Xoşbulaq bələdiyyəsi
35 Yuxarı Daşkəsən bələdiyyəsi
36 Zəylik bələdiyyəsi
37 Zinzahal bələdiyyəsi

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
Samux rayonu üzrə
1 Alabaşlı bələdiyyəsi
2 Ağasıbəyli bələdiyyəsi
3 Burunqovaq bələdiyyəsi
4 Çobanabdallı bələdiyyəsi
5 Əhmədbəyli bələdiyyəsi
6 Alıuşağı bələdiyyəsi
7 Füzuli bələdiyyəsi
8 Hacıalılı bələdiyyəsi
9 İnstitut bələdiyyəsi
10 Lək bələdiyyəsi
11 Samux bələdiyyəsi
12 Poylu bələdiyyəsi
13 Qarayeri bələdiyyəsi
14 Qaraağaclı bələdiyyəsi
15 Qovlarsarı bələdiyyəsi
16 Salahlı bələdiyyəsi
17 Sərkar bələdiyyəsi
18 Seyidlər bələdiyyəsi
19 Yenikənd bələdiyyəsi
20 Zazalı bələdiyyəsi
21 Ziyadlı bələdiyyəsi
Şəmkir rayonu üzrə
22 Qaracəmirli bələdiyyəsi
23 Ağlavaşlı bələdiyyəsi
24 Qılıncbəyli bələdiyyəsi

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi
1 Gədəbəy bələdiyyəsi
2 Arıqdam bələdiyyəsi
3 Çaldaş bələdiyyəsi
4 Düzyurd bələdiyyəsi
5 Alnabat bələdiyyəsi
6 Gərgər bələdiyyəsi
7 Kiçik Qaramurad bələdiyyəsi
8 Nərimankənd bələdiyyəsi
9 Qoşabulaq bələdiyyəsi
10 Miskinli bələdiyyəsi
11 Slavyanka bələdiyyəsi
12 Söyüdlü bələdiyyəsi
13 Zəhmətkənd bələdiyyəsi

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
Gədəbəy rayonu üzrə
1 Arıqıran bələdiyyəsi
2 Qaraməmmədli bələdiyyəsi
3 Arabaçı bələdiyyəsi
4 Düz Rəsullu bələdiyyəsi
5 Hacılar bələdiyyəsi
6 Novosaratovka bələdiyyəsi
7 Novoivanovka bələdiyyəsi
Tovuz rayonu üzrə
8 Ağbulaq bələdiyyəsi
9 Azaflı bələdiyyəsi
10 Bayramlı bələdiyyəsi
11 Böyük Qışlaq bələdiyyəsi
12 Çatax bələdiyyəsi
13 Çeşməli bələdiyyəsi
14 Dondar Quşçu bələdiyyəsi
15 Əhmədabad bələdiyyəsi
16 Əsrik Cırdaxan bələdiyyəsi
17 Göyəbaxan bələdiyyəsi
18 Həsənli bələdiyyəsi
19 Kirən bələdiyyəsi
20 Koxanəbi bələdiyyəsi
21 Qaradaş bələdiyyəsi
22 Qaralar bələdiyyəsi
23 Qəribli bələdiyyəsi
24 Sarıtala bələdiyyəsi
25 Alakol bələdiyyəsi
26 Yanıqlı bələdiyyəsi

105 saylı Tovuz seçki dairəsi
1 Abulbəyli bələdiyyəsi
2 Ağdam bələdiyyəsi
3 Əyyublu bələdiyyəsi
4 Bozalqanlı bələdiyyəsi
5 Dönük Qırıqlı bələdiyyəsi
6 Düz Cırdaxan bələdiyyəsi
7 Düz Qırıqlı bələdiyyəsi
8 Əlibəyli bələdiyyəsi
9 Əlimərdanlı bələdiyyəsi
10 Hunanlar bələdiyyəsi
11 İbrahimhacılı bələdiyyəsi
12 Qaraxanlı bələdiyyəsi
13 Qədirli bələdiyyəsi
14 Qovlar bələdiyyəsi
15 Vahidli bələdiyyəsi
16 Xatınlı bələdiyyəsi

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi
Tovuz rayonu üzrə
1 Tovuz bələdiyyəsi
2 Aşağı Mülkülü bələdiyyəsi
3 Aşağı Öysüzlü-Qazıqulu bələdiyyəsi
4 Aşağı Quşçu bələdiyyəsi
5 Hacıalılı bələdiyyəsi
6 Yuxarı Öysüzlü bələdiyyəsi
Qazax rayonu üzrə
7 Ağköynək-Qarapapaq bələdiyyəsi
8 Çaylı bələdiyyəsi
9 Xanlıqlar bələdiyyəsi
Ağstafa rayonu üzrə
10 Həsənsu bələdiyyəsi
11 Köçəsgər bələdiyyəsi
12 Vurğun bələdiyyəsi

 

107 saylı Qazax seçki dairəsi
1 Qazax bələdiyyəsi
2 Alpout bələdiyyəsi
3 Aşağı Salahlı bələdiyyəsi
4 Aslanbəyli bələdiyyəsi
5 Birinci Şıxlı bələdiyyəsi
6 Canalı bələdiyyəsi
7 Daş Salahlı bələdiyyəsi
8 Dəmirçilər-Ürkməzli bələdiyyəsi
9 İkinci Şıxlı bələdiyyəsi
10 Kəmərli bələdiyyəsi
11 Kosalar bələdiyyəsi
12 Orta Salahlı-Qazaxbəyli bələdiyyəsi
13 Qaymaqlı bələdiyyəsi
14 Yuxarı Salahlı bələdiyyəsi

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi
1 Ağstafa bələdiyyəsi
2 Aşağı Göycəli bələdiyyəsi
3 Aşağı Kəsəmən bələdiyyəsi
4 Böyük Kəsik bələdiyyəsi
5 Dağ Kəsəmən bələdiyyəsi
6 Düzqışlaq bələdiyyəsi
7 Eynallı bələdiyyəsi
8 Göycəli bələdiyyəsi
9 Köçvəlili bələdiyyəsi
10 Muğanlı bələdiyyəsi
11 Pirili bələdiyyəsi
12 Poylu bələdiyyəsi
13 Qarahəsənli bələdiyyəsi
14 Qıraq Kəsəmən bələdiyyəsi
15 Qırılı bələdiyyəsi
16 Sadıqlı bələdiyyəsi
17 Saloğlu bələdiyyəsi
18 Tatlı bələdiyyəsi
19 Xətai bələdiyyəsi
20 Xılxına bələdiyyəsi
21 Zəlimxan bələdiyyəsi
22 Ağgöl bələdiyyəsi
23 Qarayazı bələdiyyəsi
24 Kolxəlfəli bələdiyyəsi
25 Poylu qəsəbə bələdiyyəsi
26 Köhnəqışlaq bələdiyyəsi

109 saylı Balakən seçki dairəsi
1 Balakən bələdiyyəsi
2 Gərəkli bələdiyyəsi
3 Meşəşambul bələdiyyəsi
4 Qabaqçöl bələdiyyəsi
5 Qaysa bələdiyyəsi
6 Qazma bələdiyyəsi
7 Qullar bələdiyyəsi
8 Şambul bələdiyyəsi
9 Sarıbulaq bələdiyyəsi
10 Şərif bələdiyyəsi
11 Talalar bələdiyyəsi
12 Tülü bələdiyyəsi
13 Xalatala bələdiyyəsi
14 Yeni Şərif bələdiyyəsi

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi
1 Aşağı Tala bələdiyyəsi
2 Bəhmətli bələdiyyəsi
3 Car bələdiyyəsi
4 Çobankol bələdiyyəsi
5 Dağlı bələdiyyəsi
6 Əliabad bələdiyyəsi
7 Gözbarax bələdiyyəsi
8 Lahıc bələdiyyəsi
9 Mosul bələdiyyəsi
10 Muğanlı bələdiyyəsi
11 Muxax bələdiyyəsi
12 Qandax bələdiyyəsi
13 Yengiyan bələdiyyəsi
14 Yeni Suvagil bələdiyyəsi
15 Yuxarı Çardaxlar bələdiyyəsi
16 Yuxarı Tala bələdiyyəsi

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi
Zaqatala rayonu üzrə
1 Zaqatala bələdiyyəsi
2 Göyəm bələdiyyəsi
3 Mazıx bələdiyyəsi
4 Maqov bələdiyyəsi
5 Üçüncü Tala bələdiyyəsi
6 Aşağı Çardaxlar bələdiyyəsi
7 Danaçı bələdiyyəsi
Balakən rayonu üzrə
8 Hənifə bələdiyyəsi
9 İtitala bələdiyyəsi
10 Katex bələdiyyəsi
11 Kortala bələdiyyəsi
12 Mahamalar bələdiyyəsi
13 Püştətala bələdiyyəsi

112 saylı Qax seçki dairəsi
1 Qax bələdiyyəsi
2 Ağyazı bələdiyyəsi
3 Almalı bələdiyyəsi
4 Böyük Alatəmir bələdiyyəsi
5 Cəlayir bələdiyyəsi
6 Əlibəyli bələdiyyəsi
7 Əmircan bələdiyyəsi
8 Güllük bələdiyyəsi
9 İlisu bələdiyyəsi
10 Ləkit bələdiyyəsi
11 Qaşqaçay bələdiyyəsi
12 Qaxbaş bələdiyyəsi
13 Qıpçaq bələdiyyəsi
14 Qorağan bələdiyyəsi
15 Qum bələdiyyəsi
16 Tasmalı bələdiyyəsi
17 Turaclı bələdiyyəsi
18 Zəyəm bələdiyyəsi
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi
1 Şəki bələdiyyəsi (bir hissəsi)
2 Qoxmuq bələdiyyəsi
3 Baltalı bələdiyyəsi

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi
1 Aşağı Göynük bələdiyyəsi
2 Aşağı Layısqı bələdiyyəsi
3 Baş Göynük bələdiyyəsi
4 Baş Layısqı bələdiyyəsi
5 Birinci Biləcik bələdiyyəsi
6 Böyük Dəhnə bələdiyyəsi
7 Cumakənd bələdiyyəsi
8 Daşüz bələdiyyəsi
9 İkinci Biləcik bələdiyyəsi
10 İnçə bələdiyyəsi
11 Kiçik Dəhnə bələdiyyəsi
12 Oxud bələdiyyəsi
13 Qudula bələdiyyəsi
14 Şin bələdiyyəsi
15 Şorsu bələdiyyəsi
16 Suçma bələdiyyəsi
17 Zunud bələdiyyəsi
18 Şəki kənd bələdiyyəsi

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
1 Aşağı Küngüt bələdiyyəsi
2 Aydınbulaq bələdiyyəsi
3 Baş Kəldək bələdiyyəsi
4 Baş Küngüt bələdiyyəsi
5 Baş Zəyzid bələdiyyəsi
6 Bideyiz bələdiyyəsi
7 Bolludərə bələdiyyəsi
8 Çayqaraqoyunlu bələdiyyəsi
9 Cəfərabad bələdiyyəsi
10 Çeşməli bələdiyyəsi
11 Cəyirli bələdiyyəsi
12 İbrahimkənd bələdiyyəsi
13 Kiş bələdiyyəsi
14 Küdürlü bələdiyyəsi
15 Orta Zəyzid bələdiyyəsi
16 Qayabaşı bələdiyyəsi
17 Şirinbulaq bələdiyyəsi
18 Turan bələdiyyəsi
19 Vərəzət bələdiyyəsi
Şəki bələdiyyəsi (bir hissəsi)

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi
1 Qəbələ bələdiyyəsi
2 Bayramkoxalı bələdiyyəsi
3 Böyük Əmili bələdiyyəsi
4 Böyük Pirəli bələdiyyəsi
5 Bunud bələdiyyəsi
6 Çuxur Qəbələ bələdiyyəsi
7 Əmirvan bələdiyyəsi
8 Hacıalılı bələdiyyəsi
9 Kürd bələdiyyəsi
10 Laza bələdiyyəsi
11 Məlikli bələdiyyəsi
12 Nic bələdiyyəsi
13 Nohurqışlaq bələdiyyəsi
14 Quşlar bələdiyyəsi
15 Soltannuxa bələdiyyəsi
16 Tüntül bələdiyyəsi
17 Vəndam bələdiyyəsi
18 Yeni Dizaxlı bələdiyyəsi
19 Yenikənd bələdiyyəsi
20 Zalam bələdiyyəsi

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
Oğuz rayonu üzrə
1 Böyük Söyüdlü bələdiyyəsi
2 Filfili bələdiyyəsi
3 Padar bələdiyyəsi
4 Sincan bələdiyyəsi
5 Xaçmaz bələdiyyəsi
6 Xalxal bələdiyyəsi
7 Oğuz bələdiyyəsi
8 Baş Daşağıl bələdiyyəsi
9 Bayan bələdiyyəsi
10 Bucaq bələdiyyəsi
11 Calut bələdiyyəsi
12 Kərimli bələdiyyəsi
13 Muxas bələdiyyəsi
14 Qumlaq bələdiyyəsi
15 Yaqublu bələdiyyəsi
Qəbələ rayonu üzrə
16 Aydınqışlaq bələdiyyəsi
17 Bum bələdiyyəsi
18 Cığatelli bələdiyyəsi
19 Mirzəbəyli bələdiyyəsi
20 Mıxlıqovaq bələdiyyəsi
21 Qəmərvan bələdiyyəsi
22 Tikanlı bələdiyyəsi
23 Yemişanlı bələdiyyəsi
24 Zarağan bələdiyyəsi

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi
1 Alıbəyli bələdiyyəsi
2 Çəmənli bələdiyyəsi
3 Əfətli bələdiyyəsi
4 Əhmədağalı bələdiyyəsi
5 Hacıturalı bələdiyyəsi
6 Mərzili bələdiyyəsi
7 Qaradağlı bələdiyyəsi
8 Qərvənd bələdiyyəsi
9 Quzanlı bələdiyyəsi
10 Sarıcalı bələdiyyəsi
11 Təzəkənd bələdiyyəsi
12 Üçoğlan bələdiyyəsi
13 Xındırıstan bələdiyyəsi
14 Zəngişalı bələdiyyəsi

Read 95 times